Whmcs siteniz için yararlı ve gelişimi için harika eklentiler En uygun fiyat garantisi ile hemen alabilirsiniz.
Client Profile Viewer For WHMCS
₺100.00 TRY Tek seferlik
    Müşteri Profili Görüntüleyicisi WHMCS, profillerine geçmeye gerek kalmadan müşterilerinizdeki önemli verileri önizlemenize olanak tanır. Bir müşterinin adının üzerine geldiğinizde, iletişim bilgilerini, geliri, ürünleri ve hizmetleri, biletleri, faturaları ve çok daha fazlasını içeren widget'ları içeren kullanışlı bir ipucu görünecektir.

    Bu tek ipucu ile çeşitli notlar ekleyebilir ve her müşterinin durumunu ayarlayabilir, hızlı bir şekilde belirli bir personel atayabilir ve hatta müşteri olarak oturum açabilirsiniz. Ayrıca, görüntülenen ayrıntıların türünü ve sırasını tanımlayarak erişilebilir bilgileri serbestçe ayarlamanıza izin verilecektir. Ek olarak, modül, her biri ayrı ayrı seçilen bir widget setine sahip farklı yönetim rolleri için birden fazla yapılandırma oluşturmanıza olanak tanır.

    WHMCS için Müşteri Profili Görüntüleyicisi ile en değerli varlığınızla ilgili önemli verileri her zaman elinizin altında tutun. Modülünüzü bugün sipariş ederek müşterilerinize hiç olmadığı kadar iyi, daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde hizmet verin!