Whmcs eklentileriniz en uygun fiyata burada. Ekonomiye katkı için eklentileri yarı fiyatına indirdik.
Office 365 For WHMCS
₺250.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS için Office 365 Microsoft Office 365 planlarının temel özelliklerini tamamen WHMCS sisteminizde otomatik olarak sağlamanıza ve yönetmenize olanak tanıyan, kolayca çalıştırılan bir modüldür. Çeşitli aboneliklerle teklifinizi geliştirin.
cPanel Extended For WHMCS
₺450.00 TRY Tek seferlik
  cPanel Extended WHMCS, tam sağlama akışını otomatikleştiren ve temel cPanel özelliklerinin çoğunu doğrudan WHMCS'nize taşıyarak web barındırma hesaplarının dikkatli bir şekilde yönetilmesini sağlayan tam teşekküllü bir modüldür.
DigitalOcean Droplets For WHMCS
₺400.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS için DigitalOcean Damlacıkları, sizin ve müşterilerinizin sanal makinelerde gerçekleştirebileceği sağlama ve diğer işlemleri otomatikleştirmek için geliştirilmiştir. Modül, teslim etmenizi sağlayan bir dizi yapılandırılabilir seçeneğe sahiptir.
DirectAdmin Extended For WHMCS
₺250.00 TRY Tek seferlik
  DirectAdmin Genişletilmiş WHMCS, web barındırma hesaplarının provizyonuna otomasyon sağlar ve aynı anda tamamen uzaktan yönetimini sağlar. Müşterileriniz web sitenizden çıkma zahmetinden kurtulmuş olacaklar.
DirectAdmin Licenses For WHMCS
₺100.00 TRY Tek seferlik
  DirectAdmin Lisansları WHMCS için DirectAdmin lisanslarının sağlanmasını doğrudan WHMCS'nizde otomatikleştirmenizi sağlar. Modül, lisansları anında etkinleştirecek ve müşterilerinizin kendi müşteri alanınızdaki temel özelliklerini yönetmelerine izin verecektir.
Hetzner VPS For WHMCS
₺250.00 TRY Tek seferlik
  Hetzner VPS For WHMCS, Hetzner sanal makinelerinin yönetimindeki tüm rutin görevleri yanı sıra provizyonu otomatikleştirmek için akıllıca tasarlanmış bir modüldür. Bir dizi yapılandırılabilir seçenek arasından özgür bir seçeneğe sahip olan müşterileriniz.
OpenStack VPS For WHMCS
₺400.00 TRY Tek seferlik
  OpenStack VPS For WHMCS, sanal sunucuları otomatik olarak sağlamanıza ve önemli özelliklerini doğrudan WHMCS'nizde yönetmenize olanak tanır. Çeşitli uygulanabilir çözümler ve yapılandırılabilir seçenekler için kapsamlı destek ile.
OVH Public Cloud For WHMCS
₺350.00 TRY Tek seferlik
  WHVCS için OVH Public Cloud Size OpenStack tabanlı OVH Public Cloud sunucularını sağlama ve müşterilerinizi geniş kapsamlı bir şekilde uzaktan yönetme yetkisi verecektir. Bileşenlerin zenginliği ile.
Plesk Extended For WHMCS
₺450.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS İçin Genişletilmiş Plesk web hosting hesaplarının sağlanmasını otomatikleştirmenize ve müşterilerinize aynı anda yetkin kullanımları için bir dizi araç sunmanıza izin verecektir. Bu sayede, hesap yönetiminin tam mekanizması tamdır.
Proxmox Cloud For WHMCS
₺350.00 TRY Tek seferlik
  Proxmox Cloud For WHMCS, müşterilerinizin WHMCS'nizdeki sanal veri merkezlerinde birden fazla sanal sunucu oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanır. Kaynak sınırlarını hazır ürünler olarak ayarlamanız ve bunları oluşturabilecek müşterilerinize sunmanız yeterlidir.
Proxmox VPS For WHMCS
₺380.00 TRY Tek seferlik
  Proxmox VPS For WHMCS, teslimattan yakın yönetime kadar sanal sunucu hazırlamanın tüm aşamalarını otomatikleştirecek yenilikçi bir modüldür. Net yapılandırma sayesinde, WHMCS'nize hızlı ve yetenekli bir şekilde hazır ürünler kuracaksınız.
Rackspace Public Cloud For WHMCS
₺250.00 TRY Tek seferlik
  Rackspace Genel Bulut WHMCS, WHMCS'nizdeki bulut sunucularının sağlanmasını ve yönetimini otomatikleştirmenize izin verecektir. Ayrıca modülümüz, müşterilerinizin web sitenizden ayrılmadan sunucu sipariş etmesine ve yönetmesine olanak tanır.
SolusVM Extended Cloud For WHMCS
₺370.00 TRY Tek seferlik
  SolusVM Extended Cloud For WHMCS, müşterilerinizin birden fazla sanal sunucu oluşturmasını ve bunları doğrudan WHMCS'nizde ayrıntılı olarak yönetmesini sağlayan yaratıcı bir modüldür. Sınırlar dahilinde herhangi bir sayıda sunucunun işlenmesine izin verilir.
SolusVM Extended Reseller For WHMCS
₺150.00 TRY Tek seferlik
  SolusVM Genişletilmiş Bayi WHMCS, bayileri olan her SolusVM sunucusu sahibi için mükemmel bir çözümdür. Bu modül, bayilerinize eksiksiz ürünlerin oluşturulmasını ve sağlanmasını otomatikleştirmenizi sağlayacaktır.
SolusVM Extended VPS For WHMCS
₺250.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS için SolusVM Extended VPS Hem sağlama işlemini hem de daha sonra sanal sunucularda gerçekleştirilecek tüm temel eylemleri otomatikleştirmenize izin verecektir. Anahtar teslim ürünleri doğrudan sisteminizde ayarlamanıza izin verilecektir.
cPanel Manage2 For WHMCS
₺350.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS için cPanel Manage2, her cPanel Partner NOC için olmazsa olmaz bir ektir. Modül, müşterilerinize ihtiyaçlarına tam olarak uyarlanmış cPanel lisansları sunarak WHMCS'nizde dikkatli ürün denetimi sağlamanıza olanak tanır.

  Kitleniz sahip olunan her bir lisansın ayrıntılarına erişebilir, atanan IP adreslerini değiştirebilir ve hatta tamamen yeni bir ürün sipariş edebilir. Araç, sunulan hizmetler için ücretleri en uygun şekilde toplamanıza olanak tanıyan üç farklı faturalandırma türüyle donatılmıştır. "Varsayılan" modelin yanı sıra, istemcileri tanımlı senkronizasyon noktasına kadar tek lisanslarına atanan kesin hesap sayısı için ücretlendirmek üzere "Esnek" seçeneğini tercih edebilirsiniz. Buna karşılık, "Katmanlı" türü seçildiğinde, bunlar kullanılabilir en yakın hesap katmanına göre faturalandırılır. Ayrıca, modül, müşterilerinize aktif bir cPanel lisansına sahip bir VPS sunucusu gibi çekici ürün paketleri sunmak için WHMCS için Ürün Bağlayıcı ile birleştirilebilir.
DNS Manager For WHMCS
₺800.00 TRY Tek seferlik
 • DNS bölgeleri oluşturabilir, içe aktarabilir ve taşıyabilir, yedeklerini işleyebilir, personelinize ve müşterilerinize e-posta gönderebilir, günlükleri görüntüleyebilir ve zamanlanan her bir görevin durumunu izleyebilirsiniz. Ek avantajlar arasında, hiç şüphesiz modül ile API aracılığıyla bağlanma ve IP alt ağ yönetimi ile performansını WHMCS için IP Yöneticisi ile entegrasyon üzerine destekleme olanlarını takdir edeceksiniz. PowerDNS, PowerDNS V4, Cloudflare ve DirectAdmin sunucularında DNSSEC doğrulamasını etkinleştirme seçeneği sayesinde WHMCS için DNS Yöneticisi DNS altyapınızın güvenliğine ve güvenilirliğine önemli ölçüde katkıda bulunacaktır. Modül ayrıca birçok günlük çalışma rutinini mükemmelleştirecektir