Whmcs modüllerini en uygun fiyat avantajı ile satın alın. Normal fiyatının çok daha altında lisanslı whmcs eklentisi alın.
Advanced Billing For WHMCS
₺400.00 TRY Tek seferlik
  Gelişmiş Faturalandırma WHMCS, disk alanı, bant genişliği veya CPU gibi sunucu kaynaklarının gerçek kullanımı için istemcilerinizi dinamik olarak faturalandırmanıza olanak tanır. Modül ayrıca müşterilere tercih edilen bir şekilde faturalar oluşturacak ve otomatik olarak teslim edecektir.
₺25.00 Kurulum Ücreti
IP Manager For WHMCS
₺500.00 TRY Tek seferlik
  IP Yöneticisi WHMCS, IP alt ağlarını kolayca eklemenize ve yönetmenize ve ayrıca sunucularınıza, ürünlerinize, eklentilerinize ve yapılandırılabilir seçeneklerinize otomatik olarak IP adresleri atamanıza izin verecektir. Bununla birlikte, alt ağları serbestçe atama olanağına sahip olacaksınız.
Client Area Designer For WHMCS
₺500.00 TRY Tek seferlik
  Müşteri Alanı Tasarımcısı WHMCS için, müşteri alanınızın son mizanpaj görünümünü özelleştirmenizi sağlayan son derece kullanışlı bir araçtır. Tüm standart unsurları sadece birkaç saniye içinde bir sürükle bırak editörü ile yeniden sıralanabilir ve kontrol edilebilir!
Client Area Popup For WHMCS
₺350.00 TRY Tek seferlik
  İstemci Alanı Açılır Pencere WHMCS, istemci bölgenizde görülebilen özelleştirilebilir açılır pencereler oluşturmanıza olanak tanıyan, sahip olunması gereken bir modüldür. Görünüm, ekran ve hedef kitle için geçerli bir dizi kural yerleştirmenize izin verilecek.
Discount Center For WHMCS
₺100.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS için İndirim Merkezi Modülün promosyon taktikleri seçimi, daha önce tanımlanmış bir ürün kombinasyonunun siparişi için geçerli olan indirimlerle başlar. Ayrıca, yinelenen hizmetler için erken ödeme indirimleri sunmanıza izin verilecektir.
DNS Manager For WHMCS
₺425.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS için İndirim Merkezi Modülün promosyon taktikleri seçimi, daha önce tanımlanmış bir ürün kombinasyonunun siparişi için geçerli olan indirimlerle başlar. Ayrıca, yinelenen hizmetler için erken ödeme indirimleri sunmanıza izin verilecektir.
Domain Orders Extended For WHMCS
₺250.00 TRY Tek seferlik
  Genişletilmiş Etki Alanı Siparişleri WHMCS için TLD'leri kategoriler halinde düzenlemenize ve etki alanlarında çeşitli toplu işlemler gerçekleştirmenize izin vermek için sisteminizdeki etki alanı arama araçları koleksiyonunu ilerletir. Kendi alan adı arama alt modüllerinizi yapılandırma yetkisine sahip olacaksınız.
Domains Reseller For WHMCS
₺500.00 TRY Tek seferlik
  Domains Reseller For WHMCS, TLD'leri satmak, kazançları izlemek ve bayilerinizi kolayca yönetmek için yepyeni bir yöntem sunacak iyi düşünülmüş bir modüldür. Blesta entegrasyonu ile donatılmıştır ve hatta kendi API'si satıcılarınıza izin vermeyi amaçlamıştır.
Emoji Picker For WHMCS
₺35.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS için Emoji Seçici size ve müşterilerinize bilet mesajlarına emoji koyma özlemi sunacaktır. Modül, emojiyle ilgili tüm önemli bileşenleri ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanıza izin veren çeşitli diğer kullanışlı özelliklerle birlikte gelir.
Hosting Renewals For WHMCS
₺200.00 TRY Tek seferlik
  Hosting Yenilemeleri WHMCS, müşterilerinizi fatura döngülerini ve yinelenen ödemeleri daha önce hiç yönetilemeyen yönlerde ele alma konusunda güçlendirecek olağanüstü kullanışlı bir modüldür. Özünde, otomatik yenilemeleri değiştirmelerine izin verilecek.
Multibrand For WHMCS
₺450.00 TRY Tek seferlik
  Multibrand For WHMCS, yalnızca tek bir WHMCS lisansı kullanırken birden fazla web sitesinde birden fazla işletmeyi yönetmenize olanak tanıyan devrim niteliğinde bir modüldür! Bununla birlikte, kitleniz kişiselleştirilmiş müşteri alanlarına erişebilir.
Password Manager For WHMCS
₺100.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS için Parola Yöneticisi Siz ve müşterilerinizin parolaları son derece rahat ve mükemmel şekilde güvenli bir şekilde depolamasına, yönetmesine ve paylaşmasına olanak tanıyan hesaplanamaz bir değer modülüdür.
Payment Gateway Charges For WHMCS
₺150.00 TRY Tek seferlik
  Ödeme Ağ Geçidi Ücretleri WHMCS için, belirli bir ödeme ağ geçidinin kullanımı için ek bir ücret talep etme veya indirim uygulayabilme özgürlüğü sağlamayı hedeflemektedir.
Premium Support Tickets For WHMCS
₺100.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS İçin Premium Destek Biletleri, destek hizmetlerinize erişim kapsamını tanımlayan ürünler ve eklentiler tedarik etmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, müşterileriniz destek biletleri açmak için destek kredi puanları satın almak zorunda kalacaklar.
Product Linker For WHMCS
₺100.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS için Ürün Bağlayıcı, ürünleriniz, eklentileriniz ve bunları paket halinde satmak için yapılandırılabilir seçenekler arasında sipariş ilişkileri oluşturmanıza olanak tanır. Modülümüz sayesinde müşterileriniz birden fazla ürün, eklenti ve yapılandırılabilir seçenek satın alabilecek.
Proxmox Cloud Autoscaling For WHMCS
₺100.00 TRY Tek seferlik
  Proxmox Cloud Autoscaling WHMCS için Proxmox Cloud For WHMCS için mükemmel bir tamamlayıcıdır, çünkü tedarik edilen sunucuları mevcut yüklerine göre otomatik olarak ölçeklendirme olasılığını artırır. Yardımıyla yardım edebilirsiniz.
SMS Center For WHMCS
₺150.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS için SMS Merkezi Müşterilerinize ve personelinize doğrudan WHMCS'nizden metin mesajları göndermenize izin vermek için tasarlanmıştır. Modül, dünyanın en sevdiği Twilio, Clickatell ve FastSMS dahil 34 SMS ağ geçidi desteği sunuyor.
Unban Center For WHMCS
₺150.00 TRY Tek seferlik
  Unban Center For WHMCS, müşterilerinizin en seçkin kontrol panellerinde ve ayrıca barındırdıkları VPS sunucularında yasaklı IP adreslerinin kilidini uzaktan açmak için tasarlanmıştır. Modül cPanel, Plesk, DirectAdmin ile tamamen entegredir.
WordPress Manager For WHMCS
₺400.00 TRY Tek seferlik
  WHMCS için WordPress Yöneticisi, müşterilerinize WHMCS'nizi bırakma zahmetine girmeden WordPress örneklerini yükleme ve yönetme konusunda aranan bir özellik sunacaktır.
Forty Teması
₺212.00 TRY Tek seferlik
  Forty Smm temasını hemen alıp kullanmaya başlayabilirsiniz , internetyapi.com dışında satışı yasaktır.
Adsense Dersleri
₺300.00 TRY Tek seferlik
  Adsense dersine sahip olarak sizde sitenizi onaylatabilir , tbm yükseltebilirsiniz, yalın ve anlayabileceğiniz şekilde bir anlatım sağlanmıştır.
Smm Script
₺340.00 TRY Tek seferlik
  Smedyan.Com smm temasını hemen alıp kullanmaya başlayabilirsiniz , internetyapi.com dışında satışı yasaltır.
Bluex Tema
₺190.68 TRY Tek seferlik
  Bluex temasını hemen alıp kullanmaya başlayabilirsiniz , Yazılım içinde kurulum dosyası mevcuttur.